رزرو ویلا دوخواب استخردار ساحلی

رزرو ویلا دوخواب استخردار ساحلی

رزرو ویلا ساحلی کد 1392

رزرو ویلا جنگلی با استخر و جکوزی

رزرو ویلا جنگلی با استخر و جکوزی

اجاره ویلا جنگلی استخردار کد 1422

به اجاره آنلاین خوش آمدید!

شما در اجاره آنلاین بهترین ویلاهای موجود در کشور را مشاهده خواهید کرد و ما در تلاشیم تا با فراهم کردن سیستم های نوین  روز اروپا در بکار گیری و پیشرفت صنعت بزرگ گردشگری کشور عزیزمان ایران، بهترین نوع سیستم رزرواسیون را در خدمت شما مسافران و گردشگران عزیز  قرار دهیم. در اجاره آنلاین شما با برترین کارشناسان اجاره ویلا و با اولین وقدیمی ترین وبسایت رزرواسیون کشور میتوانید با امنیت خاطر ویلای خودرا رزرو کنید. و ما همواره در تلاشیم تا شما آسوده خاطر سفر کنید.

چند نکته مهم از مزایای ویژه اجاره آنلاین

۱.شما در وبسایت اجاره آنلاین فقط باکارشناسان ما روبرو خواهید بود و هیچ مالک و یا واسطه ای دیگری در کار نخواهد بود.

۲.به دلیل برخی از مسائل که در رزرو آنلاین وجود دارد از جمله کنسلی و یا جابه جایی ویلاها که در ۷۰ درصد از موارد امکان پذیر نخواهد بود لاکن در زمانی که مشتری اعلام کنسلی نماید اگر قبل از۴۸ ساعت باشد ۵۰٪ از مبلغ را کسر و مابقی اجاره به مسافر بر میگردد اگر ۲۴ ساعت قبل تحویل ویلا باشد ۷۰ ٪ کسر و مابقی مبلغ بر میگردد و اگر کمتر از ۲۴ ساعت باشد کل مبلغ به عنوان کنسلی برداشته میشود.

اگر مسافری در طول تعطیلات ویلایی رزرو کند و پس از ورود به ویلا به هر دلیل از ویلا خوشش نیاید مبلغ کل کرایه به عنوان خسارت برداشته میشود.

۳. تمام ویلاهای ثبت شده در وبسایت اجاره آنلاین بطور مستقیم زیر نظر و اجاره شرکت گردشگری ساحل سبز بوده و این شرکت ویلا هارا از مالکین اجاره نموده و مالک در اجاره و قیمت ویلا هیچ دخل و تصرفی ندارد.

۴. در ایام تعطیلات و شلوغ در زمان رزرو کل مبلغ قرارداد از مسافر دریافت میگردد.

۵. شما در اجاره آنلاین بابت تمام پرداخت ها و همینطور بابت محل اقامت رزرو شده از سوی شما رسید و قرارداد دریافت خواهید کرد.

سفری آرام و لذت بخش را با اجاره آنلاین تجربه کنید

با عضویت در وبسایت  اجاره آنلاین  از آفر های ویژه فصلی و تخفیف های ویژه نوروز و تعطیلات برخوردار شوید.

گواهینامه و دریافت ایزو ۱۴۰۰۱ کیفیت خدمات نشانه رضایت شما از اجاره آنلاین است

 

عضویت در سایت و دریافت آفر

ویلاهای تخفیفی ویژه در اجاره آنلاین

اجاره ویلاهای استخردار در طرح پاییزه باران با تخفیف ویژه مشتریان قیمت گذاری شده است

آخرین ویلاهای بازدید شده در سایت

لیست پر بازدید ترین ویلاهای موجود در سایت

 • اجاره ویلا محموداباد استخردار - مروارید 1

  اجاره ویلا محموداباد استخردار - مروارید 1

  اجاره ویلا با استخر سرپوشیده آبگرم و آبسرد در مازندران - محمودآباد خزر شهر اجاره آنلاین اولین و قوی ترین سایت رزرو ویلا در کشور از این که اجاره آنلاین را انتخاب کردید از شما سپاسگزاریم. اجاره آنلاین  سعی بر این دارد که با بهترین امکانات رفاهی رضایت شما را بدست آورد و گامی نو در ارائه خدمات خود ب...

  ادامه ی مطلب ...
 • اجاره ویلا استخردار انزلی - گیلان کد 1516

  اجاره ویلا استخردار انزلی - گیلان کد 1516

  اجاره ویلا با استخر آبسرد درگیلان - انزلی دهکده ساحلی اجاره آنلاین اولین و قوی ترین سایت رزرو ویلا در کشور از این که اجاره آنلاین را انتخاب کردید از شما سپاسگزاریم. اجاره آنلاین  سعی بر این دارد که با بهترین امکانات رفاهی رضایت شما را بدست آورد و گامی نو در ارائه خدمات خود بردارد. مسافر محترم تو...

  ادامه ی مطلب ...
مشاهده ی بیشتر ویلاها