راهنمای معامله امن

راهنمای معامله امن

راهنمای معامله امن

 

آنچه که باید جهت مراقبت از خود در مقابل کلاهبرداری و فریب بدانید

۱. از آنجا که کاربران بصورت مستقیم با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای وجود نخواهد داشت بایستی دقت داشته باشند که در معاملات، جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند

۲. سایت اجاره آنلاین نهایت تلاش خود را به منظور شناسایی و احراز هویت کاربران میزبان می نماید و از طریق تلفن ثابت یا تلفن غیر اعتباری و سایر روشها، مالکین را شناسائی و احراز هویت می نماید. و کارشناسان شرکت گردشگری ساحل سبز جهت امنیت معامله شما تلاش میکنند و باصدور قرارداد و همینطور در قبال هزینه های شما برای شما رسید صادر ارسال میکنند.

۳. آگهی‌ها در سایت اجاره آنلاین، توسط کارشناسان شرکت گردشگری ساحل سبز درج می‌شوند و این سایت رسما متعلق به این شرکت گردشگری ساحل سبز است

۴. ساعت تخلیه و تحویل،‌ شرایط رزرو، میزان مبلغ بیعانه و نحوه ابطال رزرو (انصراف یا کنسلی) بصورت توافقی بین مسافر و میزبان می باشد. قبل از واریز وجه، شرایط ابطال رزرو (انصراف یا کنسلی) را جویا شوید و به آن پایبند بمانید.

۵. امکانات و تجهیزاتی را که در تصاویر دیده می شود و یا در بخش امکانات به آن اشاره شده است (مثل: کولر گازی در هر اتاق، بخاری در هر اتاق، فوتبال دستی، میز بیلیارد، تلویزیون LCD، اینترنت، سیستم صوتی، سرویس بهداشتی فرنگی، استخر، سونا، جکوزی و ...) باید موجود و قابل استفاده باشد. 

۶. میزبان موظف است ملک مورد اجاره را در شروع مدت اجاره بصورت نظافت شده و مرتب تحویل مسافر دهد. مسافر نیز موظف است ملک مورد اجاره را در پایان مدت اجاره بصورت مرتب شده در حد عرف به میزبان عودت دهد.

۷. اجاره به افراد مجرد ممنوع است. ارائه اصل سند شناسایی و محرمیت زوجین مطابق با مشخصات میهمان الزامی میباشد.

۸. ورود حیوانات خانگی به ملک مورد اجاره ممنوع می باشد مگر آنکه میزبان مکانی مجزا و خارج از فضاهای مسکونی جهت نگهداری حیوانات خانگی در اختیار مسافر قرار دهد.

۹. در صورت مشاهده هر گونه تخلف از قوانین سایت، می توانید از طریق لینکهایی که به همین منظور در بخشهای مختلف سایت  قرارداده شده است، اقدام نمایید.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...