قوانین عضویت در اجاره آنلاین

قوانین عضویت در اجاره آنلاین

قوانین و مقررات سایت اجاره آنلاین

1. وب سایت اجاره آنلاین (ejareonline.vcp.ir)، تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و عضویت و اطلاعات وارد شده توسط اعضاء که مغایر با این قوانین تشخیص داده شود بدون اطلاع قبلی حذف یا مسدود خواهد شد. سایت خود را موظف به توضیح علت این موارد نمی داند.

2. کاربران سایت اجاره انلاین، مسوول مستقیم اطلاعات ارسالی به سایت می‌باشند و هرگونه شکایت در مورد محتوای اطلاعات از جمله (و نه محدود به) نادیده گرفتن مالکیت معنوی (copyright) یا اصول اخلاقی، صددرصد به آنان برمی‌گردد.

3. سایت اجاره آنلاین، جهت نمایش آگهی‌ها چه به صورت عادی و چه به صورت ویژه، قرارداد و یا تعهد نامه‌ای با آگهی دهندگان منعقد نمی‌کند. مطالب مندرج در آگهی‌ها ممکن است توسط آگهی دهندگان بصورت مداوم تغییر کند و یا به روز شود.

4. درج قیمت واقعی الزامی است 

5. میزبان موظف است مجوزهای مربوطه از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، اداره اماکن، شهرداری و سایر مراجع قانونی را کسب و در معرض نمایش عموم قرار دهد.

6. ورود حیوانات خانگی به ملک مورد اجاره ممنوع می باشد مگر آنکه میزبان، مکانی مجزا و خارج از فضاهای مسکونی جهت نگهداری حیوانات خانگی در اختیار مسافر قرار دهد.

7. اجاره به افراد مجرد ممنوع است. ارائه اصل سند شناسایی و محرمیت زوجین مطابق با مشخصات میهمان الزامی میباشد.

8. اماکن اقامتی درج شده در سایت ویلاجار جهت برگزاری مهمانی و جشن مناسب نمی باشند. رعایت شئونات اسلامی، اخلاقی و قوانین حاکم بر جامعه و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی توسط مسافر طی مدت اجاره الزامی است.

9. ساعت تخلیه و تحویل،‌ شرایط رزرو، میزان مبلغ بیعانه و نحوه ابطال رزرو (انصراف یا کنسلی) بصورت توافقی بین مسافر و میزبان می باشد و سایت اجاره آنلاین دخالتی در این توافق ندارد.

10. سایت اجاره آنلاین از پذیرش آگهی اجاره واحدهای مبله در مرکز شهرهای برخوردار و دارای امکانات مناسب اقامتی (هتل، مهمانپذیر و ...) مثل تهران، شیراز و ... معذور است. هدف سایت اجاره آنلاین ، توسعه گردشگری در مناطق کمتر برخوردار و کمک به درآمد خانوارهای روستائی و کارآفرینی گردشگر-محور در مناطق دور از شهرهای بزرگ از طریق معرفی مناطق گردشگری کمتر شناخته می باشد.

11. اجاره ویلا به خارجی (افراد با ملیت غیر ایرانی) ممنوع است. متقاضیان خارجی را به هتل ها و اماکن اقامتی رسمی و مورد تائید سازمان گردشگری راهنمائی نمائید و یا از اداره اماکن نیروی انتظامی در مورد اجاره به خارجی کسب تکلیف نمائید.

12. سایت آجاره انلاین مختار است هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید و یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

13. تلاش سایت اجاره آنلاین ،  نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد و مسئولیت مستقیم آگهی‌ها، با آگهی دهندگان آن می‌باشد.

14. با وجود آنکه اکثر مطالب موجود در سایت اجاره آنلاین قبل از انتشار عمومی در وب سایت، باید تائید گردند، ولی مسئولیت تمام اطلاعات وارد شده توسط کاربر بر عهده خود کاربر می باشد و در صورت بروز مشکل و یا شکایت، سایت می تواند طبق قوانین کشور متبوع کاربر و یا کشور متبوع شکایت کننده عمل کند و در صورت لزوم، اطلاعات مربوط به کاربر را در اختیار مراجع قانونی قرار دهد.

15. سایت اجاره آنلاین هیچ مسوولیتی در قبال تماس گیرندگان و کسانی که از طریق اینترنت می توانند اطلاعات مربوط به کاربر را مشاهده کنند ندارد.

16. سایت اجاره آنلاین مسئولیتی در قبال ذخیره سازی و پشتیبان گیری از آگهی ها و تصاویر آگهی ها ندارد.

17. سایت اجاره آنلاین تعهدی برای نگهداری فایل‌ها روی سرور ندارد، و در شرایط خاص ممکن است فایل‌های اعضاء بدون اطلاع قبلی حذف گردند. فایل‌های ذخیره شده اعضاء که ناقض قوانین سایت باشند، بدون اطلاع قبلی حذف می‌شوند.

18. اطلاعات وارد یا ویرایش شده توسط اعضاء بعد از تایید مدیر سایت در سایت اجاره آنلاین نمایش داده می‌شود.

19. حساب‌های کاربرانی که مورد سوء استفاده یا دستکاری قرار گیرند، بدون اطلاع قبلی حذف می‌شوند.

20. هر یک از اعضا فقط می تواند یک حساب کاربری در اجاره آنلاین داشته باشد، چنانچه بیش از یک حساب کاربری ثبت شود، حساب‌های جدیدتر حذف خواهند شد.

21. مبالغ واریز شده به حساب سایت، قابل عودت نمی باشد. اعتبار خریداری شده بایستی توسط کاربران طی مدت حداکثر یکسال در سایت اجاره آنلاین، مصرف شود.

22. هرگونه پیام یا مطلبى از جمله آگهی، عکس، پیام در تماس با ما و غیر آن که به سایت اجاره آنلاین ارسال مى‌کنید غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد. هر چیزى را که ارسال نمایید مى‌تواند توسط سایت اجاره انلاین به هر منظورى، شامل ولى غیر محدود به، باز تولید، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش و یا ارسال و الصاق بکار رود.

23. استفاده شما و مرور و جستجوی شما در سایت اجاره آنلاین با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد. سایت اجاره انلاین تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت اجاره آنلاین ندارد.

24. سایت اجاره انلاین ، سرویس حاضر را به همان شکلی که هست و بدون هرگونه تعهدی ارائه می کند. سایت اجاره آنلاین در مورد عدم قطع شدن سایت، خالی از اشکال بودن آن، رفع اشکالات یا تطابق آن با نیازهای شما تعهدی ندارد.

25. سایت اجاره آنلاین خود را مجاز به کنترل مطالب و اطلاعات املاکی که بر روی سایت قرار داده شوند می داند ولی خود را ملزم به این مسئله نمی داند. مسئولیت کلی مطالب قرارداده شده روی سایت به عهده عضو قرار دهنده اطلاعات است و اشخاص نباید مطالب نامناسب و اطلاعات اشتباه را برروی این سایت قرار دهند.

26. سایت اجاره آنلاین تحت هیچ شرایطی مسئول خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات درج شده یا انتقال یافته توسط این سایت نمی باشد. همچنین مسئولیتی را در مورد از بین رفتن اطلاعات نمی پذیرد.

27. سایت اجاره آنلاین برای اطلاع یافتن شما از مطالب مهم (دریافت پیام در صندوق پیام، املاک جدید، خبرنامه و ... ) به شما پیامک و ایمیل ارسال می کند. شما بدینوسیله موافقت خودرا با دریافت اینگونه پیام ها اعلام می دارید.

28. در صورت مشاهده هر گونه تخلف از قوانین سایت می توانید از طریق لینکهایی که به همین منظور در بخشهای مختلف سایت قرارداده شده است، اقدام نمایید.

29. کاربر قبول میکند کلیه شرایط و مقررات مربوطه، مندرج در این متن و باقی متون سایت ویلاجارآجاره آنلاین  را مطالعه و تایید نموده است.

30. سایت اجاره آنلاین ممکن است تغییراتی در این قوانین و مقررات (Terms of Use) اعمال کند که در این صورت، کاربران لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایند تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا مطلع شوند.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...